15.12.2013
Sprzęt
Majesty to chyba najbardziej rozpoznawalna polska marka freeski. Osoby zaangażowane przy tworzeniu marki Majesty jeżdżą na nartach od wielu lat. Sami testują tworzony sprzęt i wiedzą czego oczekuje współczesny narciarz. Dzięki temu potrafią zaprojektować produkty, które spełnią jego oczekiwania. Innowacje Majesty wynikają bezpośrednio z potrzeb i wymagań jakie stawia sobie nowoczesne narciarstwo - freeskiing
03.11.2013
Sprzęt
4FRNT Cody powstała zgodnie z założeniem, że nie zawsze mamy do czynienia z głębokim po szyję opadem i że również w takie dni narta ma nam dać maksymalnie dużo frajdy. To najbardziej uniwersalna narta z stajni 4FRNT. Została zaprojektowana przez Codego Barnhila, ridera i konstruktora 4FRNT w narciarskim laboratorium White Room, w siedzibie firmy w Salt Lake City.
05.10.2013
Sprzęt
Never Summer to amerykańska  firma snowboardowa, której tradycja sięga 1991 roku, więc jest to już w pełni dojrzała manufaktura. Jest znana z tego, że wszystkie deski produkowane są ręcznie w Colorado, dzięki czemu zachowana jest najwyższa jakość produkcji.
01.10.2013
Sprzęt
Plotki o 4 edycji nie potwierdziły się. Go Pro wypuściło właśnie model Go Pro Hero 3 plus.
30.09.2013
Sprzęt
Na pewno wszyscy jeszcze pamiętacie Polsporty. Narty, które z jakością nie miały za wiele wspólnego. Przez pewien czas były w naszym kraju jedynymi dostępnymi, od tamtych czasów sporo się zmieniło. Otóż w naszym płaskim jak stół kraju (za wyjątkiem pomarszczonego południa) w ostatnich latach zaczęły powstawać firmy, produkujące  sprzęt zimowy i to w większości takie, które mają w swojej ofercie narzędzia do ciosania w puchu.
19.07.2013
Sprzęt
W przeciągu ostatnich kilku lat na rynku wiązań z uchylną piętą dokonała się rewolucja. Producenci dostrzegli lukę w swojej ofercie i sytuacja dokonała zwrotu o 180 stopni. W tym roku pojawiły się nowe konstrukcje i nagle wybór zrobił się naprawdę duży.  
25.04.2013
Sprzęt
Linia plecaków BackCountryAccess Float należy do grupy plecaków lawinowych z tak zwanym air-bagiem. Po co komu poduszka powietrzna w plecaku ? Otóż ma ona podobne zastosowanie jak ta w samochodzie, ma ona pomóc nam przeżyć w razie wypadku, w tym przypadku lawinowym.
23.04.2013
Sprzęt
Go Pro podobno szykuje 4 generację swojej niesamowitej kamerki. Zobaczcie co może nam szykować na święta.
14.04.2013
Sprzęt
Firma Majesty to polski producent nart freeski. W jej ofercie znajdziemy szeroki wybór od nart przeznaczonych do snowparku, przez szerokie narty na puch, po lekkie narty przeznaczone do freetouringu i skitouringu.
13.04.2013
Sprzęt
Czasy kiedy na rynku niepodzielnie rozdawała karty jedna firma już dawno odeszły w zapomnienie. Na rynku pojawiają się nowe konstrukcje. W ostatnim czasie skończył się patent Dynafita na wiązania typu Tech, co za tym idzie, zaczęły się pojawiać podobne konstrukcje innych firm takich  G3, Plum, Diamir czy ATK

Nasi partnerzy